Informace o mně

Jmenuji se Ivana a jsem obyčejná žena žijící v této krásné zemi. Na cestu lásky mě přivedl můj syn. Je mým velkým učitelem a denně děkuji Bohu za to, že ho mám a že mohu žít svůj život na této "pracovní" planetě. Snažím se pomáhat lidem na úrovni fyzické, ale také psychické a mám velkou radost, když jsou lidé spokojení, šťastní a plní lásky, které je v našich srdcích tak málo. Každý ji máme, stačí se podívat lidem do očí a usmát se, zkuste to a uvidíte. Mějme se rádi takoví, jací jsme, protože takoví jsme dokonalí.  Buďme k sobě ohleduplní a přijměme sebe i druhé i s chybami, které jsou naší součástí. Odpusťme sobě i všem za vše, protože odpoušťet je naprosto osvobozující :-). Krásné dny plné lásky a zdraví přeje Iva

 

Těším se na vás na mých stránkách, které jsou stále ve vývoji.


Narodila jsem se v zimním měsíci lednu, léta Páně 1980, vystudovala Střední zdravotnickou školu v Ostravě obor dietní sestra, následovalo studium Zdravotně sociální fakulty (nyní lékařské) Ostravské Univerzity, které jsem dokončila s modrým diplomem :-).

Po celou dobu, kdy jsem žila u rodičů mě doprovázely úrazy, nejčastěji zlomeniny. Má nejtěžší byla tříštivá zlomenina bederního obratle (L1) pádem z koně v roce 1996, obratel byl rekonstruován štěpem z kyčelní lopaty a šrouby. Lékaři naději na chůzi dávali minimální. Pozitivní myšlení, podpora rodičů a nejbližších mě vyléčila a zase skáču přes kaluže bez sebemenších problémů. Také velké díky lékařům, bez nich bych tu nebyla.

Od 1 roku života mě trápila silná alergie, která v 6-ti letech přešla do astmatu (bez kortikoidů jsem se neobešla). Ve svých 30-ti letech jsem vysadila veškeré léky a začala pracovat sama na sobě, zajímala jsem se etikoterapii, která mi otevřela cestu, kterou jsem potřebovala jít. Také díky fytoterapii, která byla doplňkem mé úspěšné cesty, jsem se mohla uzdravit.

Největší podíl na mé transformaci má kromě mé maličkosti  můj syn. Ten mě dostal na cestu lásky, na cestu proměny a trasformace, na cestu uvědomění si sama sebe. Po jeho narození r. 2008 jsem celé dva dlouhé roky spala pouze 4 hodiny denně. Kdo zažil, ví o čem mluvím. Nekonečně dlouhé noci plné pláče, buzení se co 15-45 minut z důvodu neklidu dítěte. Zkoušela jsem snad všechny dostupné alternativy, jak dítě uklidnit, marně. Vše přece vychází z mámy, to jsem si po dvou letech uvědomila. Dítě je s matkou spojeno, ať chceme či nechceme do cca 6-ti let. Je to velice citlivý tvor na vše a s tímto uvědoměním bychom se měli chovat a jednat s ním. Od dětí bychom se měli učit, umí toho podstatně více než my.

Byla jsem sběratelkou různých informací, terapií, besed a seminářů. Závěrem této etapy je: "Vše máš v sobě, všechny odpovědi máš v sobě! Důvěřuj si a měj se rád/a takový/á jaký jsi!"

Pokud jste nespokojeni s partnerem, se zamětnáním, se životem, zamyslete se nad sebou, zastavte se a podívejte se vnitřním zrakem do svého nitra, do své duše a zeptejte se jí, co potřebuje, co by jí udělalo radost. Pokud nebudete spokojeni sami se sebou, nikdy nebudete spokojeni ani se svým partnerem, zaměstnáním či životem. Není to snadné, ale jde to, jen to chce chtít, být úpřímný/á sám/a k sobě, uvědomit si, připustit si a procítit a přijmout. Neobelhávejte sami sebe! Lehce našim lžím i uvěříme. A žádné výmluvy! Držím palce k jasnému vidění a probuzení!

Cesta nekončí, stále je co se učit a já se těším na další výzvy svého života! Díky za něj, jsem vděčná!

 


Historie projektu

V pondělí 19.3.2012, v den narození a jmenin mého milovaného tatínka Pepíčka mě napadlo vytvořit stránky plné lásky a pochopení. Děkuji všem, kteří mě navedli na život v lásce. Budu ráda, pokud přispějete i vy svými příběhy či informacemi k tomu, aby byly tyto stránky k radosti všem informacíchtivým. Děkuji.


Naši uživatelé

Pro všechny láskyplné lidi, kteří mají radost z toho, že mohou žít na této planetě, plnohodnotně dýchat  a přijímat výzvy svého života. Také pro ty, kteří stále tu "pravou" cestu hledají.


Kontakt

Bc. Ivana Gróffová, zdravotnický a výživový expert, certifikovaná nutriční terapeutka, certifikovaná gemmoterapeutka, certifikovaná lektorka jógy

Kalusova 827/10
Ostrava-Mariánské Hory
www.all4life.eu
www.resonancia.cz
www.ivagroffova.cz
www.divotvornyhrnec.euFotogalerie

/album/fotogalerie1/a044-jpg1/

——————————