Ušní a tělové svíce

19.03.2013 17:40

Slouží k detoxikaci organismu. Jedná se o čistě přírodní produkt ze včelího vosku. Teplo svící vzniklé hořením vytváří ve svíci komínový efekt, který změkčuje v těle nahromaděný maz a vytahuje jej z těla ven.

Celý proces působí jak na fyzické úrovni, tak na bioenergetické – odbourává energetické bloky. Ve svíci se vytvoří maz zpravidla bílé, žlutavé i okrové barvy. Může tam být i cokoliv jiného, co odchází z těla ošetřovaného. Ten změny zpravidla v průběhu ošetřování cítí. Po skončení aplikace celý proces dobíhá ještě nějakou dobu úměrnou hloubce procesu trvající řádově dny až týdny. Aplikaci svící je možné pro zvýšení efektu opakovat.

Ušní svíce jsou vhodné zejména při problémech v uších (hučení, šuměn, pískání), při bolesti hlavy, nespavosti, očních problémech, stresu, nachlazení, apod. Je nutné aplikovat svíce do obou uší.

Cena aplikace je 400 Kč obě uši

Tělové svíce jsou jednoduchou, ale velice účinnou pomůckou. Vytahují z těla záněty, otoky, cysty, krevní sraženiny i kamínky. Jejich plamen spaluje v jemnohmotných tělech citová zranění, negativní energie apod .

Cena aplikace je 400 Kč za ošetření

—————

Zpět