Sebepoznání

25.02.2013 15:21

Ten kdo se obětuje pro druhé,ztrácí vlastní energii, strádá, je nespokojený a nakonec může onemocnět. Platí, že sebeobětování je největší projev nenávisti k sobě.Ten kdo se rozhodne,že udělá šťastným sám sebe,začne pracovat na tom,aby byl zdravý a spokojený..přestane svojí pozornost věnovat druhým a soustředí se na sebe…jedině tak se mu podaří naplnit se láskou.Z takto rozzářeného člověka mají prospěch všichni,neboť mohou být ve společnosti šťastného člověka.To co má uvnitř,vyzařuje i navenek…A stačí pak připomenout..že co děláme pro sebe,děláme pro druhé….

Važte si sami sebe a nedovolte druhým ani těm nejbližším,aby Vám ubližovali.Postavte se sami za sebe a utvořte si silné hranice,které budou ostatní respektovat.

Uvědomte si svojí hodnotu-každý z nás je výjimečný a jedinečný..

Kdo dává, ten také dostává – to je základní princip Vesmíru. Kdo ale jen bere, tomu také bude bráno. Ve Vesmíru neustále cirkuluje energie, tak musí cirkulovat i hmota. Ale nedá se stále jenom dávat, musíte umět i přijímat a nechat tedy hmotu a energii přirozeně cirkulovat v neustálém koloběhu. Je to jednoduché – chcete mít lásku? Dávejte lásku. Chcete uznání? Dávejte ho ostatním. To co vysíláte ven, to také bude přicházet k vám.

 

 

—————

Zpět