Info k power józe

12.11.2012 15:12

Power jóga

Power jóga je systém cvičení určený pro širokou veřejnost, jež se nechce věnovat meditacím a fyzicky a psychicky náročným pozicím, ale chce si zdravě zacvičit i relaxovat. Power jóga vychází z klasické jógy. Cvičení je založené na pravidelném opakování základních jógových pozic, které jsou dynamicky řazené za sebou. Při pravidelném cvičení se vaše svaly stanou pružné, štíhlé a funkční, nebudou zkrácené. Klouby neztuhnou, budou volné. Cvičení a následná relaxace mají také dobrý vliv na naši psychiku – pomáhají zklidnit mysl.

Cíl hodiny: Zlepšení kloubní flexibility, uvolnění svalového a psychického napětí, odstranění svalové nerovnováhy povrchového a hlubokého stabilizačního systému pohybového aparátu. Zaměřujeme se na harmonii mezi tělem a myslí. Protahujeme a budujeme svaly a také urychlujeme metabolismus.

Struktura hodiny: Kostrou je pozdrav slunci (surya namaskár), který zahřívá tělo a připravuje ho na další cvičení. Setkáme se také s balančními pozicemi, které trénují koncentraci a posilují izometricky povrchovou svalovou tkáň a hluboký stabilizační systém. Na konci hodiny nechybí závěrečná relaxace.

 

Kde a kdy mě můžete najít:

  • STŘEDA 19,00-19,55, POWER JÓGA
  • PÁTEK 8,00-8,55, VINYASA JÓGA              
  • NEDĚLE 18,00-18,55, POWER JÓGA
  • KDE: Krytý bazén Ostrava-Poruba, Generála Sochora 1378, Ostrava-Poruba ,

     

Vstupné: 80,- Kč/55 min. (v ceně vstupenky je 30 minut bazén a pára), na lekci se nemusíte objednávat, více na www.sareza.cz

 

—————

Zpět