25.06.2018 15:33

Divotvorný hrnec - Thermonix

Thermomix ® od společnosti Vorwerk je jedinečný kuchyňský přístroj, který zcela změní váš přístup k vaření. Pomůže vám naplno rozvinout váš kuchařský potenciál a ještě vám ušetří čas a námahu. Thermomix ® umí téměř všechno, co je potřeba k přípravě chutného a zdravého jídla, a je až neuvěřitelně výkonný a všestranný. Díky svému kompaktnímu designu vám přitom zabere na kuchyňské lince jen o trochu víc místa nežli papír formátu A4.

Thermomix ® zastane práci 12 samostatných kuchyňských přístrojů. Výčet jeho funkcí zahrnuje vážení, míchání, sekání, mletí, hnětení, mixování, přípravu v páře, vaření, šlehání, ohřev na určenou teplotu, promíchávání a emulgaci. 

Pokud chcete vědět více, domluvte si se mnou osobní schůzku iva@all4life.eu nebo www.divotvornyhrnec.eu

Nový Thermomix ® je zosobněním kuchyňského přístroje digitálního věku. Je vybaven špičkovou barevnou dotykovou obrazovkou, která dokáže nejen optimálně zobrazit obsah inteligentních receptových Thermomix ® chipů, ale krok za krokem názorně provést uživatele přípravou každého pokrmu. Jedná se o vskutku převratné technické řešení, díky němuž se vaření stává ještě snazším nežli dříve. Všechny originální recepty jsme vytvořili speciálně pro nový Thermomix ®. Stačí vložit požadované suroviny a přístroj si sám nastaví správnou teplotu i čas přípravy. Kromě zjednodušení celého procesu přináší tedy i výraznou časovou úsporu. Uživatel si ovšem samozřejmě může vše nastavit manuálně a připravovat pokrmy podle svého.

Navzdory téměř nekonečnému množství možností a variací se nový Thermomix ® stále vyznačuje přehledným a intuitivním uživatelským rozhraním. Vše zvládnete pomocí dotykové obrazovky a jednoho ovladače. Jednodušší už to být nemůže.

—————

Zpět


Kontakt

Bc. Ivana Gróffová, zdravotnický a výživový expert, certifikovaná nutriční terapeutka, certifikovaná gemmoterapeutka, certifikovaná lektorka jógy

Kalusova 827/10
Ostrava-Mariánské Hory
www.all4life.eu
www.resonancia.cz
www.ivagroffova.cz
www.divotvornyhrnec.eu